Reseur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEUR, 1900-talets första hälft, fodral i mässing, fasettslipat glas, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 12, 8x6,5 cm, nyckel finns, höjd ca 14 cm

Smärre slitage. Glasen med skador i vissa hörn,
ej funktionstestad. SAV garaterar ej funktionen.

795550

2020-07-23