Zoltan von Boer oljemålning

Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ZOLTAN VON BOER (Ungern/Sverige, född 1924): Porträtt, signerad och daterad Zoltan von Boer 1967, olja på duk, ca 71x60 cm

795569

2020-07-28