Muuto hyllsystem "Stacked"
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUUTO, JDS Architects, hyllsystem "Stacked", 10 + 1 dlr, både vitlackerade och ek: 1 modul, ek, "Small" (44 x 22 cm), 5 moduler "Medium" (44 x 44 cm), varav 2 vitlackerade, 3 i ek , 4 moduler "Large" (44 x 66 cm), varav 3 vitlackerade, 1 ek, samt 1 podium / benställning, vitlackerat höjd ca 20, 131x35 cm
Bruksslitage, repor och märken, skador på podiet, monteringsclips medföljer och kan hämtas vid utlämningen
795571
2020-07-23