Muuto hyllsystem "Stacked"

Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

MUUTO, JDS Architects, hyllsystem "Stacked", 10 + 1 dlr, både vitlackerade och ek: 1 modul, ek, "Small" (44 x 22 cm), 5 moduler "Medium" (44 x 44 cm), varav 2 vitlackerade, 3 i ek , 4 moduler "Large" (44 x 66 cm), varav 3 vitlackerade, 1 ek, samt 1 podium / benställning, vitlackerat höjd ca 20, 131x35 cm

Bruksslitage, repor och märken, skador på podiet, monteringsclips medföljer och kan hämtas vid utlämningen

795571

2020-07-23