Stolar Ekström
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Småland", stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, björk, rödlaserade, sitthöjd ca 43 cm
Ytslitage, ngt lösa ryggspjälor, en ngt kortare ryggspjäla, en ryggspjäla m lagning
795573
2020-07-22