Stolar Ekström

Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström
Stolar Ekström

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Småland", stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, björk, rödlaserade, sitthöjd ca 43 cm

Ytslitage, ngt lösa ryggspjälor, en ngt kortare ryggspjäla, en ryggspjäla m lagning

795573

2020-07-22