Bordslampa Art Deco

Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSKA METALLVERKEN, bordslampa, art deco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme stående på tre örnar, höjd 47cm

bruksslitage

795576

2020-07-26