Oidentifierad konstnär 1600-tal oljemålning

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal): Landskapsmotiv, olja på kopparplåt, ca 20x27 cm

Färgbortfall, retuscheringar

795578

2020-07-23