Edition Ete Mulberry Bayswater Väska

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MULBERRY, Bayswater, väska, lila läder, invändigt klädd med mocca, detaljer i vitmetall, tre invändiga fack varar ett med dragkedja, i sidan justerbara spännband, etikettmärkt samt brickmärkt, numrerad 770049, längd ca 35 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer

Bruksslitage. Kanter med färgbortfall. Någon invändig fläck. Lädret något torrt. Hänglås och nycklar saknas.

795587

2020-07-26