Edition Ete Mulberry Bayswater Väska
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MULBERRY, Bayswater, väska, lila läder, invändigt klädd med mocca, detaljer i vitmetall, tre invändiga fack varar ett med dragkedja, i sidan justerbara spännband, etikettmärkt samt brickmärkt, numrerad 770049, längd ca 35 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer
Bruksslitage. Kanter med färgbortfall. Någon invändig fläck. Lädret något torrt. Hänglås och nycklar saknas.
795587
2020-07-26