Frimurarglas 1900-tal

Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal
Frimurarglas 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIMURARGLAS, 1900-talets första hälft, slipat dekor, höjd 14 cm

795605

2020-07-21