Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, född 1925): 3 st, färglitografier, signerade Sait.Genies och numrerade, ca 76x54 cm
795611
2020-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här