Francis de Lassus Saint-Genies

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, född 1925): 3 st, färglitografier, signerade Sait.Genies och numrerade, ca 76x54 cm

795611

2020-07-28