Ragusked

Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked
Ragusked

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGUSKED, silver, 1800-talets början, längd 36 cm, vikt ca 134 g

Stötskador, gravyr

795615

2020-07-21