Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, oscariansk, 1800-talets slut, stoppad och djuphäftad textil klädsel samt fransar, sitthöjd 48 längd 130 cm

Hål i klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage

795620

2020-07-23