Sockerruska silver

Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKA, silver 1800/1900-tal, rokokostil, lock med dekor av fågel, oidentifierade stämplar, höjd ca 19 cm, vikt 271 g

795624

2020-07-21