Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): 2 målningar, "Hörningsholm Södermanlan" samt "Malmsjö Södermanland", olja på pannå, ca 22x30 cm
Mindre färgbortfall
795633
2020-07-23