Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): 2 målningar, "Hörningsholm Södermanlan" samt "Malmsjö Södermanland", olja på pannå, ca 22x30 cm

Mindre färgbortfall

795633

2020-07-23