Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüver, 287/300, färglitografi, bildmått ca 26x37 cm
Zustandsbeschreibung
795639
2020-07-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner