Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüver, 287/300, färglitografi, bildmått ca 26x37 cm

Zustandsbeschreibung

795639

2020-07-23