Starkvinsglas samt dricksglas

Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas
Starkvinsglas samt dricksglas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STARKVINSGLAS samt DRICKSGLAS (5), 4 st starkvinsglas, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 13 cm,
1 st dricksglas, 1700-tal, slipad dekor, höjd ca 8 cm

Bruksslitage

795655

2020-07-23