Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, samtida, klädd i Josef Frank tyg "Hawaii", längd ca 213, sitthöjd 45 cm

Slitage, blekt, klädsel med skador

795659

2020-07-23