Lena A Linderholm färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Figurkomposition, signerad Lena A Linderholm, 450/1290, sk konsttryck med guldapplikation, bildmått ca 53x38 cm

795666

2020-07-22