Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, 72, 114x38, vardera slag 65, 2 iläggsskivor vardera 70 cm

Senare skivor, bruksslitage

795691

2020-07-23