Regisörsstolar 4 st Watski

Regisörsstolar 4 st Watski
Regisörsstolar 4 st Watski
Regisörsstolar 4 st Watski
Regisörsstolar 4 st Watski
Regisörsstolar 4 st Watski
Regisörsstolar 4 st Watski

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

REGISÖRSTOLAR, 4 st, Watski, stomme i mahogny, blå textilklädel, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre märken, repor, fanérskador, fläckar

795692

2020-07-24