Väggrelief Gösta Millberg

Väggrelief Gösta Millberg
Väggrelief Gösta Millberg
Väggrelief Gösta Millberg
Väggrelief Gösta Millberg
Väggrelief Gösta Millberg
Väggrelief Gösta Millberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA MILLBERG (1922-2008), Väggtavla, Rörstrand, 1970-tal, chamotte, motiv med tjurar, signerad G Millberg, märkt "Rörstrand, Drejargruppen", på baksida, ca 30,5 x 31,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre märken och repor

795694

2020-07-24