Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 204/360, litografi, ca 58x41 cm

Ej examinerad ur ram

795705

2020-07-23