Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF FRANK, modellnr 1842, golvlampa, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1932, stomme i mässing, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar
Skador och slitage, ben med senare skruvar
795713
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här