Andreas Wargenbrant Bulldog
Klubbat för:
13 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 3/8, silverpatinerad brons, höjd ca 85 cm, längd ca 100 cm
Kuntoraportti
795717
Päivämäärä:
2020-07-25