Stinghyllor
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", två hyllor, 1950/60-tal, två uppsättningar, Bestående av totalt 4 vitlackerade gavlar, samt 6 hyllplan med teakfanér, 78x30 respektive 20x78 cm
Bruksslitage, fanérskador samt stötmärken kring gavlar förekommer
795721
2020-07-24