Stinghyllor

Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", två hyllor, 1950/60-tal, två uppsättningar, Bestående av totalt 4 vitlackerade gavlar, samt 6 hyllplan med teakfanér, 78x30 respektive 20x78 cm

Bruksslitage, fanérskador samt stötmärken kring gavlar förekommer

795721

2020-07-24