Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): "Vittra vid källan", signerad och daterad C.M Lindqvist -63, olja på duk, 105x77 cm

Kuntoraportti

795755

Päivämäärä:

2020-07-23