Carl Magnus Lindqvist oljemålning
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): "Vittra vid källan", signerad och daterad C.M Lindqvist -63, olja på duk, 105x77 cm
Kuntoraportti
795755
Päivämäärä:
2020-07-23