Parti tyg bla Inez Svensson

Parti tyg bla Inez Svensson
Parti tyg bla Inez Svensson
Parti tyg bla Inez Svensson
Parti tyg bla Inez Svensson
Parti tyg bla Inez Svensson
Parti tyg bla Inez Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI TYGER, bla Inez Svensson, blandade mönster,1900-tal

Bruksslitage

795765

2020-07-24