Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, bronserad, 1800-talets andra kvartal, senempire, krönet med dekor av festong, höjd ca 104 cm

Senare bronsering, dekorskador

795766

2020-07-23