Bordsarmaturer barockstil

Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil
Bordsarmaturer barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, brons, 1900-tal, barockstil, spiralvridna skaft, på tassar, med gröna skärmar, höjd ca 80 cm

Smärre slitage

795768

2020-07-23