Stegpall

Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGPALL, 1940/50-tal, fällbar trappdel, stomme av metall, höjd ca 61 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

795776

2020-07-29