Soffbord "Bella" Hay

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, "Bella", för Hay, samtida, ursprungligen designade specifikt för Bella Sky Hotell i Köpenhamn, ben i massiv ek, skiva i ekfaner, diameter ca 60 cm, höjd 32 cm

Bruksslitage, repor, samt kantskada på bordsskiva

795790

2020-07-24