Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Morgon", signerad och daterad Ann Edholm 2018, numrerad EA, färglitografi, bladmått 58x48 cm
Oramad, övre högra hörn med veck
795806
2020-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här