Erik Heinertz akvarell

Erik Heinertz akvarell
Erik Heinertz akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ERIK HEINERTZ (1908-1965): Figurkomposition, signerad samt daterad 51, akvarell, ca 37x45 cm

795818

2020-07-25