3 skulpturer

3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer
3 skulpturer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 3 st., bemålad terracotta (1), signerad Ami Köhler, ca 21x12 cm, brons (2), varav en i form av fågelunge, ca 7x2 resp 7x5 cm

Lerbortfall, slitage

795819

2020-07-25