Byarums trädgårdsstolar

Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar
Byarums trädgårdsstolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYARUMS BRUK, 4 st, trädgårdsstolar, "Classic", lackerad metall, sits i betsad trä, etikettmärkta, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, märken, repor, färgavfall, smärre fanérskador

795829

2020-07-25