Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GOLVUR, 17/1800-tal, grönmålat fodral, urtavlan märkt A.A.S Mora, slag, höjd 207 cm, lod, pendel samt nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, senare bemålning, ej funktionstestad
795839
2020-07-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner