Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GOLVUR, 17/1800-tal, grönmålat fodral, urtavlan märkt A.A.S Mora, slag, höjd 207 cm, lod, pendel samt nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage, senare bemålning, ej funktionstestad

795839

2020-07-23