Provdocka

Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PROVDOCKA, trol omkr 1900-talets mitt, textilklädd torso, på metallfot, höjd 145 cm

Slitage

795848

2020-07-26