Servisglas 1800-tal 6 delar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISGLAS, 6 delar, 1800-tal, slipad dekor, bestående av karaff, skål, 2 starkvinsglas samt 2 muggar, höjd karaff ca 30 cm, diameter skål ca 22 cm
Smärre slitage, skål med flera mynningsnagg, karaffens propp med nagg
795852
2020-07-25