Servisglas 1800-tal 6 delar

Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar
Servisglas 1800-tal 6 delar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISGLAS, 6 delar, 1800-tal, slipad dekor, bestående av karaff, skål, 2 starkvinsglas samt 2 muggar, höjd karaff ca 30 cm, diameter skål ca 22 cm

Smärre slitage, skål med flera mynningsnagg, karaffens propp med nagg

795852

2020-07-25