erik Hallström litografi

erik Hallström litografi
erik Hallström litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992) Stilleben med blommor, signerad samt daterad 1949, provtryck, med dedikation, ca 44x34 cm

795863

2020-07-25