Bordslampor Kina

Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 2 st, penselvaser, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft. höjd ca 30-31 cm, total höjd ca 49-50 cm

Kuntoraportti

Dekorslitage, ej funktionstestade

795868

Päivämäärä:

2020-07-30