Bordslampor Kina
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPOR, 2 st, penselvaser, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft. höjd ca 30-31 cm, total höjd ca 49-50 cm
Kuntoraportti
Dekorslitage, ej funktionstestade
795868
Päivämäärä:
2020-07-30