Verner Molin oljemålning

Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERNER MOLIN (1907-1980): Figurkomposition, signerad och daterad Verner Molin -56, olja på pannå, 33x41 cm

795872

2020-07-23