Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Kolonner, Sicilien, osignerad, daterad á tergo 1970, olja på pannå, 32x36 cm

795882

2020-07-23