Orientalisk textil

Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil
Orientalisk textil

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ORIENTALISK TEXTIL Bonad, silke, trol omkr 1900, broderad dekor av figurscener, ca 67x100 cm

slitage, skador

795889

2020-07-27