Karin Mamma Andersson

Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): Utan titel, signerad och daterad Karin Mamma Andersson 2008, 135/250, färgträsnitt, bildmått ca 44x34 cm

795895

2020-07-31