Föremål i silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖREMÅL i silver (19) bl a 6 punschmuggar, stämplade Ceson, GAB, 2 mindre fat i sterling silver, 2 punshmuggar Lennox, insats i porslin, höjd mellan ca 5-12 cm, vikt ca 520 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
795897
2020-07-31