Föremål i silver

Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver
Föremål i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖREMÅL i silver (19) bl a 6 punschmuggar, stämplade Ceson, GAB, 2 mindre fat i sterling silver, 2 punshmuggar Lennox, insats i porslin, höjd mellan ca 5-12 cm, vikt ca 520 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

795897

2020-07-31